Община „Тунджа“ посрещна делегация от побратимената гръцка община Домокос
Община „Тунджа“ посрещна официална делегация от побратимената Община Домокос по повод предстоящия Българо-гръцки събор, който ще се проведе на 24 май в местността край „Църквичката“ над село Голям манастир. В срещата от българска страна участие взеха кметът на община „Тунджа“ Станчо Ставрев, председателят на Общински съвет „Тунджа“ Атанас Христов, както и заместник-кметовете Тодор Налбантов и…

