Министрите Катя Ивкова и Енчо Керязов посетиха Новата болница в Ямбол
Министърът на здравеопазването Катя Ивкова и министърът на младежта и спорта Енчо Керязов посетиха сградата на Новата болница в Ямбол, където се запознаха с напредъка по подготовката за пускането ѝ в експлоатация. За довършването на Новата болница в Ямбол са необходими още 4,3 млн. евро Осигуряването на допълнително финансиране в размер на около 4,3 милиона…

