На 21 май, четвъртък, от 17:30 часа в Културно-информационен център „Безистен“ в Ямбол ще се състои тържествената церемония по връчване на наградите в областта на образованието, науката и културата.
Отличията се присъждат традиционно по повод 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност.
По време на церемонията ще бъдат наградени изявени учители, дейци на културата, творци и представители на образователните и научните среди за техния принос и постижения през годината.
Събитието е част от празничната програма на Община Ямбол, посветена на един от най-светлите български празници.

