Служителите на Дирекция „Бюро по труда“ – Елхово отбелязаха своя професионален празник с послание за човечност, отговорност и грижа към бъдещето

. Освен с пожелания към колегите си, екипът даде начало и на зелена инициатива, насочена към по-активна социална ангажираност и опазване на околната среда.

В празничния ден служителите засадиха дръвчета под мотото „Днес засаждаме бъдеще“, превръщайки символичния жест в послание за надежда, устойчивост и отговорност към идните поколения.

„Пожелавам ви здраве, удовлетворение, уважение и още много успехи в мисията да помагате на хората и бизнеса. Нека продължавате да работите с енергия, човечност и вдъхновение“, се казва в поздравлението към колектива.

От Бюрото по труда в Елхово подчертават, че зад ежедневната работа стоят десетки човешки съдби, подкрепа за безработни и работодатели и усилия за по-добра реализация на хората в региона. Именно затова празникът е бил отбелязан не само с думи на признателност, но и с реален жест към обществото и природата.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *