Бели гълъби полетяха към небето в чест на момичетата и момчетата от Випуск 2026 на Езикова гимназия „Васил Карагьозов“ по време на тържественото изпращане на абитуриентите. С много емоции, усмивки и сълзи зрелостниците се сбогуваха със своето училище и направиха първата крачка към новия път в живота си.



Празничната атмосфера бе изпълнена с вълнение, аплодисменти и надежда, а полетът на белите гълъби се превърна в символ на свободата, мечтите и бъдещето, което очаква младите хора.
Учители, родители и приятели изпратиха абитуриентите с пожелания за смелост, успех и сбъднати мечти.
На добър час, момичета и момчета! Светът ви очаква!

